REDAKTOR W REDAKCJI HOLENDERSKOJĘZYCZNEJ

KONTAKT

Kraków - Dodane przez joanna.borowiec (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia REDAKTOR W REDAKCJI HOLENDERSKOJĘZYCZNEJ

media-press.tv to przykład polskiej firmy, która nieprzerwanie od 20 lat odnosi sukcesy na rynku międzynarodowym. Zatrudniamy dzisiaj ok. 200 osób i posiadamy biura w Berlinie, Sofii, Katowicach oraz centralę firmy w Krakowie. media-press.tv to globalny dostawca technologii i usług związanych z mediami. Jesteśmy twórcami jednego z największych w Europie systemów redakcyjnych do tworzenia publikacji prasowych i internetowych związanych z programem telewizyjnym.

W związku z dalszym intensywnym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: RH0914 | Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
Redaktor odpowiada za opracowanie i korektę informacji o programie telewizyjnym stacji holenderskojęzycznych, opracowanie tekstów i opisów, przygotowanie do druku. Praca odbywa się w bezpośredniej współpracy z redakcjami zagranicznych koncernów medialnych.
Oferta skierowana jest również do studentów ostatnich lat studiów.
Możliwe jest ustalenie elastycznego czasu pracy.
Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego w mowie i piśmie;
Sumienność, dokładność i dyspozycyjność;
Biegła obsługa komputera.
Mile widziane:
Ogólna wiedza z zakresu filmoznawstwa, kultury, historii, sportu, polityki;
Lekkie pióro;
Umiejętność zwięzłego formułowania treści;
Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
Oferujemy:
Przyjazną i twórczą atmosferę oraz elastyczny czas pracy
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w środowisku międzynarodowym
Dostęp do najnowszych technologii wydawniczych
Wynagrodzenie stałe oraz premię
Kartę Multisport i inne świadczenia po okresie próbnym

Zainteresowanych prosimy o:

Przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym
Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru referencyjnego w temacie wiadomości.
Prosimy o dopisanie :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Mapa KrakówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - REDAKTOR W REDAKCJI HOLENDERSKOJĘZYCZNEJ

Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !