REDAKTOR W REDAKCJI NIEMICKOJĘZYCZNEJ

KONTAKT

Kraków - Dodane przez joanna.borowiec (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia REDAKTOR W REDAKCJI NIEMICKOJĘZYCZNEJ

:::media-press.tv::: to przykład polskiej firmy, która nieprzerwanie od 20 lat odnosi sukcesy na rynku międzynarodowym. Dzisiaj zatrudniamy 200 osób i posiadamy biura w Berlinie, Sofii, Katowicach oraz centralę firmy w Krakowie. :::media-press.tv::: to globalny dostawca technologii i usług związanych z mediami. Jesteśmy twórcami jednego z największych w Europie systemów redakcyjnych do tworzenia publikacji prasowych i internetowych związanych z programem telewizyjnym.

W związku z dalszym intensywnym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: RN0914 | Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
Redaktor odpowiada za opracowanie i korektę informacji o programie telewizyjnym stacji niemieckojęzycznych, opracowanie tekstów i opisów, przygotowanie do druku poszczególnych magazynów telewizyjnych we współpracy z redakcjami zagranicznych koncernów medialnych.
Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
Sumienność, dokładność i dyspozycyjność
Biegła obsługa komputera
Mile widziane:
Szeroka wiedza ogólna z zakresu filmoznawstwa, kultury, historii, sportu, polityki.
Lekkie pióro
Umiejętność zwięzłego formułowania treści
Oferujemy:
Przyjazną i twórczą atmosferę oraz elastyczny czas pracy
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
Pracę w międzynarodowym środowisku
Dostęp do najnowszych technologii wydawniczych
Wynagrodzenie stałe oraz premię
Kartę Multisport i inne świadczenia po okresie próbnym
Zainteresowanych prosimy o:

Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru referencyjnego w temacie wiadomości.
Prosimy o dopisanie :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).,

Mapa KrakówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - REDAKTOR W REDAKCJI NIEMICKOJĘZYCZNEJ

Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !