Ruch to zdrowie. Ruch może zastąpić wiele lekarstw, natomiast nic nie zastąpi ruchu.

KONTAKT

Kraków - Dodane przez Fizjoterapia PANACEUM Paweł Czarnocki (firma) -

Ruch to zdrowie. Ruch może zastąpić wiele lekarstw, natomiast nic nie zastąpi ruchu.

Pełna treść ogłoszenia Ruch to zdrowie. Ruch może zastąpić wiele lekarstw, natomiast nic nie zastąpi ruchu.

Ruch to zdrowie twierdzenie, z którym trudno się nie zgodzić. Ruch może zastąpić wiele lekarstw, natomiast nic nie zastąpi ruchu.

Od wielu lat współpracujemy z osobami, które uprawiają sport amatorsko lub zawodowo, takie dyscypliny jak: wspinaczka skałkowa, bieg, sztuki walki, gimnastyka sportowa, tenis, joga.
Dla osób aktywnych lub tych, które chcą powrócić do aktywności sportowej proponujemy autorskie terapie:

Bezpieczny sport dziś i jutro
Sport jest bezpieczny, gdy znamy zasady jego uprawiania. Trener odpowiada za wyniki, fizjoterapeuta za bezpieczne osiągnięcie sukcesu w sporcie. Prawidłowe przygotowanie do treningów, likwidacja skutków przeciążeń po zawodach, wyrównywanie napięć mięśni antagonistycznych oraz inne zadania wchodzą w zakres terapii.

Powrót do aktywności
Jeżeli chcemy powrócić po przerwie do dawnej sprawności fizycznej lub zacząć uprawiać nową dyscyplinę sportu to musimy stopniowo przystosować organizm i ciało do wysiłku. Terapia jest tym bardziej niezbędna im dłuższa była przerwa w aktywności. Ciało, które nie jest właściwie przygotowane do aktywności stwarza ryzyko kontuzji.

Kontuzje stare i nowe
Kontuzje zdarzają się zawsze. Wbrew opinii nie dotyczą jedynie sportowców. Większość urazów pojawia się podczas codziennej aktywności. Kontuzje i uszkodzenia to najczęściej urazy tkanek miękkich - skręcenia i zwichnięcia stawów, naderwane więzadła, ścięgna, mięśnie.

Każda kontuzja powinna być właściwie zdiagnozowana i leczona aby uniknąć nawrotów, które często są wynikiem zaniedbanych urazów. Terapie fizjoterapeutyczne to najbardziej efektywny sposób leczenia urazów. Właściwie dobrana terapia usunie kontuzję, jak również zmniejszy ryzyko kolejnych urazów.

Mapa KrakówProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ruch to zdrowie. Ruch może zastąpić wiele lekarstw, natomiast nic nie zastąpi ruchu. ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Studio Dono !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj