RZEŹNICY - Niemcy

KONTAKT

Kraków - Dodane przez mateusz.gaciarz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia RZEŹNICY - Niemcy

Horeca Personal Service Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.

Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Poszukujemy osób do pracy na terenie Niemiec na stanowisku :
RZEŹNIK

Najważniejsze obowiązki:
- typowe prace związane z zawodem
- przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów firmowych

Wymagania:
- KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZ. NIEMIECKIEGO (gwarancja pracy)
- wykształcenie min. zawodowe, kierunkowe
- dokumenty potwierdzające doświadczenie oraz kwalifikacje
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
- staranność, dokładność w wykonywaniu obowiązków
- sumienność, odpowiedzialność
- samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy
- samochód i prawo jazdy oraz gotowość do wyjazdu do Niemiec

Oferujemy:
- legalną pracę na terenie Niemiec
- umowę o pracę na czas nieokreślony w Niemieckiej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stałą opiekę polskiego konsultanta

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy lub kontakt telefoniczny: 696 852 120 .
W temacie prosimy umieścić stanowisko np.: Rzeźnik Niemcy
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mapa KrakówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - RZEŹNICY - Niemcy

Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !