Spawacz met. 141 i 111 Świnoujście, Polska

KONTAKT

Kraków - Dodane przez rekrutacja60 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Spawacz met. 141 i 111 Świnoujście, Polska

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Rozpoczęcie projektu: 01.07.14

Opis stanowiska:

Miesięczny kontrakt budowlany na terenie Świnoujścia. Spawanie metodami 141 (rury, gr. mat. 1 i 8) oraz 111. Pomoc w montażu elementów

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie jako spawacz metodami 111 i 141
- aktualne certyfikaty spawalnicze
- doświadczenie w pracach ślusarskich i montażu
- umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
- dyspozycyjność w m-cu lipcu 2014

Doświadczenie będzie zweryfikowane próbkami spawalniczymi w siedzibie klienta (Małopolska) oraz na miejscu budowy (Świnoujście)

Oferujemy:
- miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia
- darmowy dojazd na kontrakt
- darmowe zakwaterowanie (pensjonat, pokoje 2-3 osobowe)
- pełne wyżywienie na czas trwania kontraktu
- atrakcyjne wynagrodzenie z włączonymi nadgodzinami

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja @ europajob.pl z
dopiskiem PL Spawacz w tytule wiadomości

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Mapa KrakówProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz met. 141 i 111 Świnoujście, Polska

Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Gokarty Kraków !