SPECJALISTA DS. MAILOWEJ OBSŁUGI KLIENTA BACK OFFICE SPECIALIST

KONTAKT

Kraków - Dodane przez Intelenet global Services (firma) -

Pełna treść ogłoszenia SPECJALISTA DS. MAILOWEJ OBSŁUGI KLIENTA BACK OFFICE SPECIALIST

Obowiązki:
Mailowa obsługa klientów biura turystycznego w języku niemieckim
Przygotowywanie rachunków dla zarezerwowanych oraz anulowanych wycieczek
Współpraca z ubezpieczycielem w zakresie zwrotu kosztów anulacji rezerwacji
Szybkie i skuteczne reagowanie na zmieniające się potrzeby klientów
Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami

Wymagania:
Biegła komunikacja pisemna w języku niemieckim (poziom C1)
Znajomość języka angielskiego (minimum poziom B1)
Zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie do klienta.
Chęć osobistego rozwoju i gotowość do udziału w szkoleniach
Wysoko rozwinięte zdolności współpracy zespołowej
Rozpoczęcie pracy w ostanim tygodniu sierpnia
Dyspozycyjność podczas 1-tygodniowego szkolenia(pn.-pt., 8:30-17:00)
Benefity:
Umowa o płatną praktykę z poświadczeniem o odbyciu praktyk
Elastyczne godziny pracy (od 8.00 do 20.00, poniedziałek piątek, od 10.00 do 18.00 sobota)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Praca w międzynarodowym projekcie
Praca w zgranym zespole i w bardzo dobrej atmosferze

Mapa KrakówProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - SPECJALISTA DS. MAILOWEJ OBSŁUGI KLIENTA BACK OFFICE SPECIALIST

Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Dono !