Specjalista ds. Sprzedaży

KONTAKT

Kraków - Dodane przez rekrutacja75 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Sprzedaży

Blue Idea Sp. z o.o. jesteśmy firmą specjalizująca się w rekrutacji oraz doradztwie małym i dużym firmom.

Dla naszego Klienta WAMECH S.J. poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy : Kraków
region: Polska

Zadania na stanowisku:
Sprzedaż produktów firmy
Telefoniczny kontakt z klientem
Aktywne pozyskiwanie klientów
Realizacja założeń sprzedażowych
Budowanie długoterminowych relacji z klientami
Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
Przygotowywanie oraz prezentacja ofert handlowych
Spotkania z klientami
Stały monitoring rynku

Wymagania:
Znajomość branży przemysłowo-produkcyjnej
Wykształcenie min. średnie
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
Umiejętność pracy pod presja czasu
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Narzędzia potrzebne do pracy
Szkolenia produktowe i sprzedażowe

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym zawierającym informacje o oczekiwaniach finansowych. W temacie proszę wpisać WAMECH- Specjalista ds. Sprzedaży

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Mapa KrakówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. Sprzedaży

Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Gokarty Kraków !