Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

KONTAKT

Kraków - Dodane przez praca65 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Blue Idea - jesteśmy firmą doradczo-konsultingową. Specjalizujemy się w outsourcingu sprzedaży i zarządzania, w ramach którego tworzymy i zarządzamy działami handlowymi. Do grona naszych Klientów należą małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże, międzynarodowe korporacje. Wyróżnia nas kompleksowe podejście do każdego projektu oraz wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

(miejsce pracy Kraków)

Zadania na stanowisku:
Telefoniczne wparcie działu sprzedaży
Obsługa klientów biznesowych
Bieżące wsparcie projektów
Pomoc w pracy biura
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
Wykształcenie min. Średnie
Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z kontaktami telefonicznymi
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną rozmowę z Klientem
Duża motywacja do pracy
Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
Samodzielność i samodyscyplina w działaniu
Wysoka kultura osobista/ profesjonalizm w kontaktach biznesowych

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze godzin
Narzędzia niezbędne do pracy
Szkolenia wstępne
Rozwój pozycji zawodowej wraz z rozwojem firmy

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym zawierającym informacje o oczekiwaniach finansowych na adres e-mail.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Mapa KrakówProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !