Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

KONTAKT

Kraków - Dodane przez praca65 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Blue Idea - jesteśmy firmą doradczo-konsultingową. Specjalizujemy się w outsourcingu sprzedaży i zarządzania, w ramach którego tworzymy i zarządzamy działami handlowymi. Do grona naszych Klientów należą małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże, międzynarodowe korporacje. Wyróżnia nas kompleksowe podejście do każdego projektu oraz wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

(miejsce pracy Kraków)

Zadania na stanowisku:
Telefoniczne wparcie działu sprzedaży
Obsługa klientów biznesowych
Bieżące wsparcie projektów
Pomoc w pracy biura
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
Wykształcenie min. Średnie
Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z kontaktami telefonicznymi
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną rozmowę z Klientem
Duża motywacja do pracy
Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
Samodzielność i samodyscyplina w działaniu
Wysoka kultura osobista/ profesjonalizm w kontaktach biznesowych

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze godzin
Narzędzia niezbędne do pracy
Szkolenia wstępne
Rozwój pozycji zawodowej wraz z rozwojem firmy

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym zawierającym informacje o oczekiwaniach finansowych na adres e-mail.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Mapa KrakówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !