Sprzedawca terenowy

KONTAKT

Kraków - Dodane przez praca72 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Sprzedawca terenowy

Agencja Pracy Tymczasowej Orbe Sp z o.o. (nr cert. 10846) to prężnie działająca firma zarządzająca zasobami ludzkimi. Realizujemy liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu personelu. Dzięki doświadczeniu i rzetelności zdobywamy zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:
SPRZEDAWCA TERENOWY

Zakres obowiązków:
- obsługa klientów biznesowych
- sprzedaż usług na swoim terenie,
- sporządzenie dokumentacji sprzedażowej,
- stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i wyników,
- dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B,
- wykształcenie min. średnie,
- kwalifikacje handlowe,
- nastawienie na sukces,
- dobra organizacja czasu pracy
- wysoka kultura osobista,
- komunikatywność,
-mile widziany własny samochód.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy sprzedawcy terenowego,
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w miłej atmosferze i przyjaznych warunkach,
- elastyczne godziny pracy.

Jeśli spełniasz podane wyżej wymagania wyślij do nas swoje CV. Gwarantujemy rozpatrzenie wszystkich zgłoszeń oraz pełne wsparcie ze strony naszej firmy.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Mapa KrakówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sprzedawca terenowy

Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !