Sprzedawca w sklepie ogólnospożywczym w Krakowie

KONTAKT

Kraków - Dodane przez avita (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Sprzedawca w sklepie ogólnospożywczym w Krakowie

Zatrudnimy sprzedawcę w sklepie spożywczym w Krakowie

Obowiązki sprzedawcy:
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa sali sprzedaży

Wymagania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- dyspozycyjność.

Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę. Praca zmianowa.

Lokalizacje:
ul. Łokietka 242
Os. Słoneczne 4
Os. II Pułku Lotniczego 1
ul. Skarżyńskiego 6

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00) w celu umówienia się na rozmowę.

Mapa KrakówProfil założony około 7 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sprzedawca w sklepie ogólnospożywczym w Krakowie

Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Gokarty Kraków !