Staż - pracownik biurowy

KONTAKT

Kraków - Dodane przez praca72 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Staż - pracownik biurowy

Agencja Pracy Tymczasowej Orbe Sp z o.o (nr cert. 10846) to prężnie działająca firma zarządzająca zasobami ludzkimi. Specjalizujemy się między innymi w rekrutacji pracowników na indywidualne stanowiska, jednak wachlarz naszych usług jest o wiele szerszy o czym sam możesz się przekonać odwiedzając naszą stronę internetową.

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:
Stażysta / Pracownik biurowy

Zakres obowiązków na proponowanym stanowisku:
- tworzenie i prowadzenie korespondencji z klientami i partnerami firmy,
- prowadzenie analizy rynku za pomocą współczesnych technik badawczych,
- gromadzenie informacji w bazach danych,
- współtworzenie kampanii reklamowych,
- inne drobne prace biurowe.

Wymagania jakie stawiamy kandydatom:
- posiadanie wykształcenia co najmniej średniego ogólnokształcącego
- umiejętność pozyskiwania informacji ze źródeł internetowych,
- znajomość programów pakietu Microsoft Office,
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych (fax, drukarka)
- motywacja do rozwoju osobistego i zawodowego,
- zdolność uczenia się,
- komunikatywność,
- umiejętność pracy w zespole.

Ze swojej strony oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy biurowej: przygotowywania i prowadzenia dokumentacji, prowadzenia rozmów telefonicznych z klientami.
- szansę zdobycia wiedzy o tym jak prowadzić kampanie reklamowe oraz budować sieć klientów i partnerów.
- udział w tworzeniu dokumentacji przetargowej w procedurach o uzyskanie zamówienia publicznego,
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w miłej atmosferze i przyjaznych warunkach.
- pracę w stałych godzinach.

Jeśli spełniasz podane wyżej wymagania nie czekaj wyślij do nas swoje CV już teraz!
Gwarantujemy rozpatrzenie wszystkich zgłoszeń oraz pełne wsparcie ze strony naszej firmy.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Mapa KrakówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Staż - pracownik biurowy

Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !