STOLARZ DO PRODUKCJI OKIEN, DRZWI - Niemcy

KONTAKT

Kraków - Dodane przez mateusz.gaciarz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia STOLARZ DO PRODUKCJI OKIEN, DRZWI - Niemcy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.
Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Poszukujemy do pracy na terenie Niemiec na stanowisku :
STOLARZ DO PRODUKCJI OKIEN, DRZWI

Najważniejsze obowiązki:
- Wykonywanie prac stolarskich i obróbka drewna
- Produkcja i montaż mebli, drzwi i okien
- Przygotowanie i docinanie elementów
- Przebudowa wnętrz np. stoisk sklepowych, lad barowych itp.
- Obsługa maszyn numerycznych CNC
- Wykonywanie i restaurowanie mebli
- Kontrola jakościowa według wytycznych obowiązujących w firmie
- Przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów firmowych.

Wymagania :
- Wykształcenie w danym zawodzie bądź min. 5- letnie doświadczenie na podanym stanowisku
- Świadectwa pracy lub referencje potwierdzające fachowość
- Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (mile widziane doświadczenie wpracy w Niemczech)
- KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZ. NIEMIECKIEGO (gwarancja pracy)
- Umiejętność obsługi maszyn CNC
- Umiejętność wykorzystywania narzędzi i maszyn do obróbki drewna (piły, heblarki, frezarki, prasy itp.)
- Zręczność manualna
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
- Sumienność, odpowiedzialność w pracy
- Sprawność fizyczna
- Samochód i prawo jazdy oraz gotowość do wyjazdu do Niemiec
- Elastyczność, gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz do pracy w delegacji

Oferujemy:
- Legalną pracę na terenie całych Niemiec
- Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony w niemieckiej firmie wraz ze wszystkimi świadczeniami
- Długoterminowe zatrudnienie i dobrą organizację zleceń
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki urlopowe i świąteczne
- Stałą opiekę polskiego konsultanta.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy lub kontakt telefoniczny : 696 852 120
W temacie prosimy umieścić stanowisko np.: stolarz do produkcji Niemcy
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mapa KrakówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - STOLARZ DO PRODUKCJI OKIEN, DRZWI - Niemcy

Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !