Szkółka Żeglarska na Hornie - Zalew Bagry w Krakowie

KONTAKT

Kraków - Dodane przez magdalenamilon (osoba prywatna) -

Szkółka Żeglarska na Hornie - Zalew Bagry w Krakowie

Pełna treść ogłoszenia Szkółka Żeglarska na Hornie - Zalew Bagry w Krakowie

Jeżeli chciałbyś, aby Twoje dziecko rozpoczęło swoją przygodę z żeglarstwem, serdecznie zapraszamy!

Klub Żeglarski HORN Kraków w ciągu roku szkolnego organizuje OPTIMISTYCZNĄ szkółkę żeglarską dla dzieci.

Dlaczego optimisticzną? Bo łódka typu OPTIMIST jest najmniejszą łódką regatową i na niej żeglują małe dzieci. To miejsce tętni życiem - aktywnym życiem! Żeglujemy i spędzamy czas na wodzie, zaś w miesiącach zimowych spotykamy się na zajęciach ogólnorozwojowych prowadzonych na pływalni krytej, lodowisku, siłowni oraz stokach narciarskich.

Obecnie prowadzimy nabór dzieci w grupie wiekowej od 6 do 13 lat. Stosujemy najnowsze metody nauczania żeglarstwa dostosowane do poziomu uczestnika szkolenia.

W programie przewidziane są zajęcia indywidualne, żeglowanie w grupie, udział w obozie żeglarskim, nauka pływania na basenie, zajęcia ogólnorozwojowe. Szkolenie praktyczne realizowane jest na akwenie Bagry Wielkie.

Zajęcia na wodzie odbywają się od września do listopada w grupach 4-8 osobowych z instruktorem. Oferta szkolenia praktycznego została przygotowana zarówno dla tych, którzy dysponują ograniczoną ilością wolego czasu i mogą wygospodarować zaledwie kilka godzin w tygodniu, jak i dla tych, którzy mają więcej wolnego czasu.

KADRA SZKOLENIOWA

- instruktorzy i trenerzy żeglarstwa z uprawnieniami państwowymi

- pomocnicy trenerów (byli zawodnicy KŻ Horn Kraków)

- instruktorzy pływania i ratownicy WOPR

- instruktorzy narciarstwa i snowboardu

- animatorzy czasu wolnego

ŻEGLARSTWO UCZY ODWAGI, WYTRWAŁOŚCI, WIARY WE WŁASNE SIŁY, PRACY W ZESPOLE. JEŚLI CHCESZ, ABY TWOJE DZIECKO ROZPOCZĘŁO NIEZWYKŁĄ PRZYGODĘ Z ŻAGLAMI SKORZYSTAJ Z NASZEJ PROPOZYCJI!

Uczestnikom naszej szkółki zapewniamy: kompletny i sprawdzony sprzęt - jachty "Optimist", opiekę na lądzie i wodzie, kamizelki asekuracyjne.

Absolwentom szkółki proponujemy dalszy żeglarski rozwój: treningi i starty w regatach w ramach sekcji regatowej klubu.

miejsce: KRAKÓW, Ul.Kozia 22, 30-722 Kraków, woj. Małopolska

organizator: Klub Żeglarski "Horn" Kraków
adres: ul. Kozia 22, Kraków, woj. małopolskie
tel.: 126530508,
e-mail: biuro @ hornkrakow . pl
www. hornkrakow . pl

Mapa KrakówProfil założony około 6 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Szkółka Żeglarska na Hornie - Zalew Bagry w Krakowie


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Gokarty Kraków !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj