Szkółka Żeglarska na Hornie - Zalew Bagry w Krakowie

KONTAKT

Kraków - Dodane przez magdalenamilon (osoba prywatna) -

Szkółka Żeglarska na Hornie - Zalew Bagry w Krakowie

Pełna treść ogłoszenia Szkółka Żeglarska na Hornie - Zalew Bagry w Krakowie

Jeżeli chciałbyś, aby Twoje dziecko rozpoczęło swoją przygodę z żeglarstwem, serdecznie zapraszamy!

Klub Żeglarski HORN Kraków w ciągu roku szkolnego organizuje OPTIMISTYCZNĄ szkółkę żeglarską dla dzieci.

Dlaczego optimisticzną? Bo łódka typu OPTIMIST jest najmniejszą łódką regatową i na niej żeglują małe dzieci. To miejsce tętni życiem - aktywnym życiem! Żeglujemy i spędzamy czas na wodzie, zaś w miesiącach zimowych spotykamy się na zajęciach ogólnorozwojowych prowadzonych na pływalni krytej, lodowisku, siłowni oraz stokach narciarskich.

Obecnie prowadzimy nabór dzieci w grupie wiekowej od 6 do 13 lat. Stosujemy najnowsze metody nauczania żeglarstwa dostosowane do poziomu uczestnika szkolenia.

W programie przewidziane są zajęcia indywidualne, żeglowanie w grupie, udział w obozie żeglarskim, nauka pływania na basenie, zajęcia ogólnorozwojowe. Szkolenie praktyczne realizowane jest na akwenie Bagry Wielkie.

Zajęcia na wodzie odbywają się od września do listopada w grupach 4-8 osobowych z instruktorem. Oferta szkolenia praktycznego została przygotowana zarówno dla tych, którzy dysponują ograniczoną ilością wolego czasu i mogą wygospodarować zaledwie kilka godzin w tygodniu, jak i dla tych, którzy mają więcej wolnego czasu.

KADRA SZKOLENIOWA

- instruktorzy i trenerzy żeglarstwa z uprawnieniami państwowymi

- pomocnicy trenerów (byli zawodnicy KŻ Horn Kraków)

- instruktorzy pływania i ratownicy WOPR

- instruktorzy narciarstwa i snowboardu

- animatorzy czasu wolnego

ŻEGLARSTWO UCZY ODWAGI, WYTRWAŁOŚCI, WIARY WE WŁASNE SIŁY, PRACY W ZESPOLE. JEŚLI CHCESZ, ABY TWOJE DZIECKO ROZPOCZĘŁO NIEZWYKŁĄ PRZYGODĘ Z ŻAGLAMI SKORZYSTAJ Z NASZEJ PROPOZYCJI!

Uczestnikom naszej szkółki zapewniamy: kompletny i sprawdzony sprzęt - jachty "Optimist", opiekę na lądzie i wodzie, kamizelki asekuracyjne.

Absolwentom szkółki proponujemy dalszy żeglarski rozwój: treningi i starty w regatach w ramach sekcji regatowej klubu.

miejsce: KRAKÓW, Ul.Kozia 22, 30-722 Kraków, woj. Małopolska

organizator: Klub Żeglarski "Horn" Kraków
adres: ul. Kozia 22, Kraków, woj. małopolskie
tel.: 126530508,
e-mail: biuro @ hornkrakow . pl
www. hornkrakow . pl

Mapa KrakówProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Szkółka Żeglarska na Hornie - Zalew Bagry w Krakowie


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj