Uwaga poszkodowani przez Amber Gold!

KONTAKT

Kraków - Dodane przez wierzycieleag (osoba prywatna) -

Uwaga poszkodowani przez Amber Gold!

Pełna treść ogłoszenia Uwaga poszkodowani przez Amber Gold!

Pod koniec 2013 r., stowarzyszenie PWAG wszczęło działania, mające doprowadzić do odzyskania pieniędzy, utraconych przez kilkanaście tysięcy osób, na rzecz oszukańczej Amber Gold. Ponieważ spółka została zlikwidowana we wrześniu 2012 r. postanowiliśmy doprowadzić do wytoczenia powództwa o odszkodowanie w związku ze stratami, poniesionymi na jej rzecz Skarbowi Państwa. Uważamy, że zaniechania konstytucyjnych organów państwa, przez długi czas pozwalały na nieskrępowaną działalność oszustów spod znaku Amber Gold, a nawet uwiarygadniały i legitymizowały ich działanie w oczach klientów. Nasza opinię w tej kwestii, popiera wielu prawników.

W wyniku długich, intensywnych działań wyłoniliśmy najlepszą kancelarię prawną, która nie tylko chciałaby, ale przede wszystkim może sprostać powierzonemu jej zadaniu. Wybraliśmy kancelarię Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy sp. k. (DTW),i jej, także najlepszą, ofertę. Wynegocjowaliśmy najkorzystniejsze warunki finansowe. DTW dzieli z nami ryzyko finansowe, ewentualnego odrzucenia powództwa. Uzgodniliśmy najniższą premię za sukces, a jeżeli zaistnieje potrzeba wystąpienia do ETPC w Strasburgu, to mamy to zagwarantowane w cenie postępowania w kraju. Nikt nie oferuje lepszych warunków. Koszt opłaty od pozwu, dzięki licznym deklaracjom przystąpienia zredukowaliśmy już do poziomu ok. 0,5% od kwoty roszczenia własnego. Kancelaria DTW, jako jedyna w kraju, wszczęła już cztery powództwa zbiorowe, a my bardzo cenimy doświadczenie. Nasi pełnomocnicy mają precyzyjne rozeznanie, jak uniknąć zagrożenia związanego z odrzuceniem powództwa.

Żądania pozwu zamierzamy oprzeć na zarzutach kierowanych wobec prokuratury. Właśnie ten organ, naszym zdaniem, w ramach działań prowadzonych w związku ze sprawą Amber Gold nie wypełnił swoich powinności, nie realizując celów wyznaczonych ustawami. Prokuratura, pomimo otrzymywania już od końca 2009 r., zawiadomień o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez członków zarządu Amber Gold, początkowo odmawiała wszczęcia postępowań, a następnie aż do sierpnia 2012 r., nie postawiła im zarzutów. Tym samym naruszała swój ustawowy obowiązek, co czyni zaniechanie bezprawnym. Właśnie dlatego, Skarb Państwa jest zobowiązany do naprawienia wyrządzonej szkody.

Mamy prawo przypuszczać, że przedstawiony przez nas sposób na odzyskanie pieniędzy, utraconych na rzecz oszustów z Amber Gold rokuje nadzieje na sukces. W związku z tym, z pełnym przekonaniem możemy polecić go poszkodowanym. My już przystąpiliśmy do grupy powództwa przeciwko Skarbowi Państwa, o odszkodowanie w związku ze sprawą Amber Gold, realizowanego przez DTW. Teraz, z czystym sumieniem polecamy go Państwu. Nie ulega wątpliwości, że na dziesięć miesięcy przed upływem terminu przedawnienia wszelkich roszczeń, składanych w przedmiotowej sprawie to już ostatni moment i ostatnia okazja do podjęcia wyważonych, profesjonalnych i korzystnych finansowo działań zmierzających do odzyskania naszych pieniędzy. Zapraszamy do przyłączenia się do grupy. Jeśli będzie nas jeszcze więcej, to nasze powództwo nabierze większego wydźwięku, a koszt uczestnictwa będzie jeszcze niższy.

Wszystkie osoby, które chcą zgłosić zamiar przystąpienia do grupy, prosimy o przesłanie e-maila na adres:
pozewgrupowyambergoldATdt.com.pl
lub telefon na numer:
+48 22 840 95 00
Adres głównej siedziby DTW: Belvedere Plaza, ul. Belwederska 23, 00-761 Warszawa. Wszystkie szczegóły na temat powództwa przeciwko Skarbowi Państwa, dostępne są też na stronie stowarzyszenia PWAG.

Można również pisać do nas, na adres:
wierzycieleagATgmail.com lub kontaktATpwag.pl
a także telefonować na numer:
690 148 607
W adresach e-mail proszę zmienić AT na znak @

Zarząd SPWAG

Mapa KrakówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Uwaga poszkodowani przez Amber Gold!


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Gokarty Kraków !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj