Zaopatrzeniowiec

KONTAKT

Kraków - Dodane przez rekrutacja75 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zaopatrzeniowiec

Blue Idea Sp. z o.o. jesteśmy firmą specjalizująca się w rekrutacji oraz doradztwie małym i dużym firmom.

Dla naszego Klienta WAMECH S.J. poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy : Kraków
region: woj. małopolskie

Zadania na stanowisku:
Kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
Wprowadzanie zamówień do systemu
Analiza ofert dostawców zewnętrznych
Planowanie harmonogramów dostaw
Bieżące raportowanie
Udział w przeprowadzeniu inwentaryzacji

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie
Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
Znajomość pakietu MS Office Excell, warunek konieczny
Zdolność analitycznego myślenia
Umiejętność pracy pod presja czasu
Umiejętność organizacji pracy własnej
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Pracę w firmie o silnej pozycji na rynku Polskim oraz zagranicznym
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Narzędzia potrzebne do pracy
Szkolenia produktowe i sprzedażowe

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym zawierającym informacje o oczekiwaniach finansowych. W temacie proszę wpisać WAMECH - Zaopatrzeniowiec

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Mapa KrakówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zaopatrzeniowiec

Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Studio Dono !