Zatrudnimy kierowcę kat. B- Międzynarodowy przewóz osób

KONTAKT

Kraków - Dodane przez EuroLanser (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Zatrudnimy kierowcę kat. B- Międzynarodowy przewóz osób

Zatrudnimy kierowcę Kat B - Trasy międzynarodowe (UE)
Poszukujemy osób z Krakowa i okolic.

Opis stanowiska:

- przewóz osób na trasie Polska - Niemcy - Holandia
- dbanie o komfort i bezpieczeństwo pasażerów.

Poszukujemy osobę mającą:
- doświadczenie na trasach międzynarodowych,
- ważne badanie psychotechniczne,
- świadectwo o niekaralności,
- ukończone 25 lat.

Wymagania:
- wytrzymałość na długie trasy,
- płynna obsługa nawigacji,
- znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub
holenderskiego w stopniu komunikatywnym,
- chęć do pracy,
- wysoka kultura osobista,
- dyspozycyjność,
- komunikatywność.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pocztą elektroniczną aplikacji (CV + list motywacyjny) wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Prosimy o przesyłanie aplikacji jako odpowiedź na powyższe ogłoszenie.

Mapa KrakówProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zatrudnimy kierowcę kat. B- Międzynarodowy przewóz osób

Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Gokarty Kraków !