Ogłoszenie firmy: FORTUNA TRAVEL, Kraków
7 krajów w 14 dni - Hotel **+ - Wycieczka objazdowa
RAMOWY PROGRAM:
DZIEŃ 1 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię, Włochy.
DZIEŃ 2 Przyjazd do Monaco, zwiedzanie z zewnątrz Pałacu Książęcego, Muzeum Oceanograficznego, katedry z grobem księżnej Grace Kelly. Przejazd lub spacer do Monte Carlo, dla chętnych wizyta w słynnym kasynie. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu (bez posiłków), nocleg.
DZIEŃ 3 Rano kontynuacja podróży do Hiszpanii, czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu w godzinach popołudniowych, obiad, odpoczynek, kolacja, nocleg.
DZIEŃ 4 Czas wolny. Dzień wypoczynkowy, plażowanie, możliwość kąpieli w morzu lub basenie hotelowym.
DZIEŃ 5 Po śniadaniu całodzienna wycieczka do Barcelony - zwiedzanie miasta - stolicy Katalonii, jednego z najpiękniejszych miast Europy z zachwycającymi dziełami architekta Antonia Gaudiego - kościół Sagrada Familia, Casa Mila oraz słynne Ogrody Miłości, następnie spacer słynną ulicą Ramblas, zwiedzanie najstarszej Dzielnicy Łacińskiej, terenów olimpijskich, ogromnego Oceanarium.
DZIEŃ 6 Dzień wolny - odpoczynek i plażowanie.
DZIEŃ 7 Po śniadaniu czas wolny. Po obiedzie wycieczka na Montserrat - klasztoru z figurką Czarnej Madonny, który położony jest na wysokim wzgórzu z pięknymi widokami na pasmo górskie Montserrat. Wieczorem przejazd na Plac Hiszpański, gdzie w rytm porywającej muzyki tańczą wspaniale oświetlone fontanny. Powrót do hotelu.
DZIEŃ 8 Dzień wolny - odpoczynek i plażowanie.
DZIEŃ 9 Dla chętnych możliwość zorganizowania wycieczki (dodatkowo płatnej) do średniowiecznej Tossy.
DZIEŃ 10 Dzień wolny - odpoczynek i plażowanie.
DZIEŃ 11 Dzień wolny - odpoczynek i plażowanie.
DZIEŃ 12 Po śniadaniu wykwaterowanie, następnie przejazd do Avignon, zwiedzanie miasta: Pałacu Papieskiego, Katedry Notre Dames, przechadzka po słynnym moście St. Benezet, następnie przejedziemy do hotelu, zakwaterowanie (bez posiłków).
DZIEŃ 13 Rano przejazd do Genewy - spacer centralną, najstarszą częścią miasta do słynnej Katedry Św. Piotra. Następnie wyjedziemy w drogę powrotną do kraju.
DZIEŃ 14 Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.
CENA ZAWIERA: przejazd komfortowym autokarem (kimatyzacja, barek, video, WC), 9 noclegów w hotelu **+ w Hiszpanii, wyżywienie 3 x dziennie w formie bufetu w hotelu w Hiszpanii (w przypadku wycieczek w Hiszpanii - suchy prowiant), wycieczki: Barcelona, Montserrat, Magiczne Fontanny, ubezpieczenie: KL - 10 000 EUR, NNW - 5 000 PLN, opiekę pilota przewodnika, podatek VAT. CENA NIE ZAWIERA: napoi do obiadów i kolacji, biletów wstępów do zwiedzanych obiektów (około 45 euro/osoby), 2 noclegów tranzytowych we Francji (bez posiłków) około 45 euro/każdej osoby/2 noclegi, wycieczek fakultatywnych, świadczeń niewymienionych w ofercie.
Terminy i cena:
2012-08-16 do: 2012-08-29 1640 PLN
2012-08-25 do: 2012-09-07 1640 PLN
2012-09-03 do: 2012-09-16 1640 PLN
Turystyka - Inne
Oferuję
21
Polecamy : www.krakow.pl
© 2012 Kraków Miasto
Darmowe oferty Kraków
Akutalne oferty: Sprzedam | Kupię | Wynajmę
Z nami szybko znajdziesz darmowe ogłoszenia i sprzedaż bez żadnych opłat!
Bezpłatne ogłoszenia Kraków - więcej informacji